Centrum Nauk Przyrodniczych

Home Wystartowaliśmy!

Cieszymy się ogromnie, że w nowym roku szkolnym 2016/2017
zainteresowanie przedmiotami przyrodniczymi nie gaśnie!

Rozpoczęliśmy wędrówkę w krainę biologii, chemii, fizyki i
matematyki,
nie zapominając o językach: polskim oraz angielskim.
Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie!

PG6 AT
Uczniowie z Publicznego Gimnazjum nr 6 w Zespole Szkół Ogólnokształcących NR I w Opolu
są coolturalni językowo więc zastanawiali się nad tym jak się mówić: sweter czy swetr, z rzędu czy pod rząd, w cudzysłowie czy cudzysłowiu?
Zajęcia prowadziła pani Anna Trzebuniak

PP26 AT
Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 26 poznawali sekrety imion dwunastu braci...
Zajęcia przygotowała pani Anna Trzebuniak

ang
"Tyle zysku, ile odzysku"- czyli jak być ekoludkiem pomagała zrozumieć pani Elżbieta Konopacka

T b
Mieliśmy także przyjemność gościć w naszych murach uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Tychach.
 Uczestniczyli w zajęciach o Ziemi. Na biologii zaprzyjaźnili się z dżdżownicami, o które dba pani Helena Jasińska.

T ch
Na chemii pani Irena Juńczyk sprawiła, żeby każdy uczestnik mógł wykonać doświadczenia z magnesami i zbadać co przewodzi prąd?

T f
Na fizyce dzieci  poznawały "Tajemnice równowagi"  wraz z Krystyną Raczkowska-Tomczak.

T m2

Na matematyce pani Aleksandra Opaska zapoznała z platońskim modelem wszechświata. Uczniowie projektowali wszystkie siatki sześcianu, rozwiązywali problemy związane z ich malowaniem i objętością.

Skąd dowiedziałeś sie o istnieiu CNP

Home Wystartowaliśmy!